Poznaj Superfish

decorator

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji przetworów rybnych pozwala na zaoferowanie Państwu produktu nie tylko o doskonałym smaku, ale i najwyższej jakości.

Oferta marki SuperFish to bardzo szeroki wachlarz produktów, który dostarcza możliwość wyboru Konsumentowi. Produkty przygotowane są z najlepszych surowców, tak aby ich smak i jakość odpowiadały oczekiwaniom Klientów.

Linia produktów SuperFish bez substancji konserwujących kierowana jest do osób dbających o zdrowie oraz poszukujących wartościowych odżywczo produktów. Wyroby te produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych ryb najwyższej jakości. Jako jedni z nielicznych podczas produkcji tych asortymentów nie używamy konserwantów ani substancji zagęszczających. Linia produktów SuperFish jest całkowicie wolna od GMO!

Wysoką jakość oraz doskonały smak naszych produktów zawdzięczamy procesowi wędzenia, który swoje niepodważalne fundamenty opiera na sprawdzonej technologii. Żyjąc w zgodzie z naturą oraz dbając o zdrowie naszych konsumentów, stawiamy na naturalne metody dymienia, dlatego podczas wędzenia ryb używamy tylko surowca z drzew liściastych.

 

Bądź fit. Czyli prowadź zdrowy tryb życia, czego efektem będzie smukła sylwetka oraz dobre samopoczucie. Należy pamiętać, że zdrowy tryb życia to połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, dzięki którym czujemy się młodsi, atrakcyjniejsi oraz posiadamy więcej energii życiowej.

Superfish na każdą porę

W związku z zamiłowaniem do polskich zwyczajów oferowany przez nas produkt wyróżnia się niesłychanie wysublimowanym, soczystym i apetycznym mięsem oraz subtelnym zapachem świeżo wędzonej ryby. Lekko wyczuwalny aromat dymu sprawia, że połączenie delikatnej tekstury mięsa, soczystej barwy oraz wysublimowanego smaku łososia przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym znawcom dobrego smaku.

Global Responsibility

Global Responsibility jest filozofią biznesu grupy kapitałowej Graal.
Czujemy wielką odpowiedzialnosć za:

Zrównoważone połowy

Nasi dostawcy kierują się tymi samymi wartościami co nasza firma, prowadząc połowy zgodne z normami określonymi poprzez certyfikaty takie jak ASC czy „Dolpfin Safe”. Naszym celem jest nieużywanie do produkcji zagrożonych gatunków ryb widniejących na listach WWF czy GreenPeace.

Ochrona środowiska

W naszych zakładach produkcyjnych inwestujemy w infrastrukturę, aby chronić środowisko. Nasze fabryki zużywają mniej wody i elektryczności. Używamy przyjaznych dla środowiska opakowań, które mogą zostać poddane procesowi recyklingu.

Szacunek dla człowieka

Ludzie są najważniejszą wartością naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników. W ramach strategii staramy się koncentrować na wspieraniu zatrudnienia lokalnej społeczności, budowie wizerunku dobrego i stabilnego pracodawcy oraz kultury organizacyjnej, opartej na zaangażowaniu i współodpowiedzialności.